Prijava za XC LIGU

Molimo da unesete sva polja označena zvjezdicom (*)
Datum prijave (*)
Invalid Input
Ime i prezime (*)
must contain only a-z,A-Z characters
Klub (*)
Invalid Input
Adresa (*)
must contain only 0-9,a-z,A-Z characters
Poštanski broj (*)
is not a number.
Mjesto (*)
must contain only 0-9,a-z,A-Z characters
Mobitel: (*)
is not a number.
e-mail (*)
is not a valid e-mail address.
Broj letačke dozvole
nije broj.
Broj sportske dozvole
Broj sportske dozvole must contain only 0-9,a-z,A-Z characters
Marka krila (*)
Molimo stavite vrijednost za Marka krila.
Model krila (*)
Molimo stavite Model krila
Klasa Krila
Invalid Input
Anti spam (*)
Invalid Input

PRAVILNIK I TOČKE ZA XC LIGU

Prijavljeni za XC LIGU

Darko PotočkiKPJ JastrebENC
Antoni BuljanZK FenisEND
Saša LeskovarKSL GrunfoviEND
Jasna LalićZK FenisEND
Siniša PinarKSL GrunfoviENC
Damir KalingerPG FeniksENB
Edo LješćaninPG FeniksENB
Ivica HuljekPJK ZagrebENC
Bruno PavićPJK ZagrebEND
Marko MarkovićZK ParafreekEND
Antun MihaličekPJK ZagrebENB
Zoran BoškovićZK FenisEND
Sasa SolaricKP TribeENC
Marin KnezLK ParafreekENC
Zvonimir VlahPJK ZagrebENC
Krešo KovačićZK FenisEND
Franjo PosavecKp TribeENC
Danijel SavičićLK Bijele strijeleENC
Ante ŽaperPJK ZagrebENC
Mario TrgovecKPJ LetENC
Ivan MoroETO OsijekENB
Dinko RujerAK ViroviticaENB
Tomislav GomerčićPJK ZagrebEND
Damir HabekKPJ LetEND
Francesco BanchiPJK ZagrebENB
Nenad CukrovPJK ZagrebEND
Hrvoje ŠtefanecAK ViroviticaENC
Alan AnzulovicPJK ZagrebENC
Vjekoslav BajcerKASKEND
Ivica UdovičićZK ParafreeKENC
Ivan BešlićKSL Krila MirneENC
David PikutićPJK ZagrebENB
Marko HrgeticPJK FlumenEND
Petar FaltinPJK FLumenENC
Siniša HorvatKPJ JastrebEND
Jelena KantociLK ParafreekENB
Danko PetrinKPJ LetEND
Boris KovačPG FeniksENB
Stjepan ŠkrlecKPJ JastrebENB
Vedran MihaljevicPJK FlumenEND
Anđelko BadurinaPJK FlumenENA
Matej AugustincicPJK ZagrebENC
Siniša BuvinićPJK FlumenENC
Elvis TerlevićKSL Krila MirneENC
Željko ŠtefanićKPJ JastrebENB
Robert VardijanPJK FlumenENC
Andrija MedicaKSL TiciENC
Miljenko PavićKPJ JastrebEND
Danijel ČadežPJK FLumenENA
Neven LeškoKPJ JastrebENC
Dražen KolonjakKSL KolibriENC
Kristijan PapigaKPJ JastrebENB
Ivan BarnjakLK ParafreekENC
Robert KunštnikKSL KolibriEND
Kristijan PetrinaAK ViroviticaEND
Dejan MihelčićPJK ZagrebENB
Marko MihinKSL GrunfoviEND
Damir HorvatPG FeniksEND
Roman LavrivKSL GrunfoviENC
Petr ValekPJK ZagrebENC
Goran KelečićLK ParafreekENC
Zlatko KnezovićKSL GrunfoviEND
Radoslav OstermannPJK ZagrebENB
Robert ZecKSL TićiENB
Hrvoje BorovacZK FenisEN/A
Draženko KnezićKPJ JastrebENC
Miljenko KrizanecKSL KolibriENB
Vedran MisirZK FenisEND
Dalibor HlupićKPJ JastrebENB
Zoran DomitranKPJ LetEND
Juraj MalčićZK ParafreekENB
Nikola KuzmicKPJ LetEND
Tomislav StarčevićPJK ZagrebEND
Zoran KorparKPJ Let END
Ivica KneževićZK ParafreekOPEN
Jerko OdžakKSL PegazOPEN
Mladen Mihin KSL KolibriENC
Dino Delic EN/C
Hrvoje MilasZK ParafreekEN/B
Karlo BonacicZK ParafreekCCC
Matija BlažičkoZK ParafreekEN/B
Tomislav Bedekovic ToddZK PerunOPEN
Jadranko MormilLK PARAfreeKEN/C
Silvano MenegoniZK ParafreekEN/C
Vedran ŽgelaZK ParaFreeKEN/C
Tomislav VelikiPJK ZagrebEN/D
Davor AničićPJK ZagrebEN/B
David ŠiljegZK ParaFreeKEN/B
Javor BogatiAK ViroviticaEN/B
Tomislav ŠimunovZK ParafreekOPEN
Josip CindrićKSL PegazEN/B
Ivica FabijanićKPJ LetEN/B
Toni LovrecKPJ LetEN/D
Josip OsmannZK ParafreekEN/B
Dinko KopasAeroklub ViroviticaEN/B
Miljenko Hrastinski - MikacKPJ JastrebEN/C
Lovro GalešićPJK ZagrebEN/B
Rezultati 1 - 97 od 97
Idi na vrh